Nejlepší seznamka

Jak si vybrat správnou seznamku?

Na internetu můžete najít celou řadu rozdílně zaměřených online portálů, které se specializují na seznamování lidí. Jaká je ovšem ta nejlepší seznamka? To určí vaše priority a srdce.

nejlepsi seznamka

První věc nad kterou byste se měli zamyslet, je důvod proč svého nového partnera hledáte?
Seznamek jsou desítky a začaly se specializovat na určitý segment. Pokud hledáte partnera na dlouhodobý vztah či založení rodiny, jistě nebude hledat na seznamce určené na nezávazné seznámení.

Seznamky můžeme rozdělit nejen podle typu seznámení, ale i podle věkové skupiny na kterou se orientuje. Lidé důchodového věku budou více využívat jistě staré známé portály typu Annonce, před moderními seznamkami typu Badoo, které využívají především uživatelé do 35ti let.

Možná budete překvapeni, ale podle mnohých průzkumů jsou nejčastějšími uživateli internetových seznamek lidé mezi 30ti a 50ti lety.

Je nejlepší seznamka zdarma nebo placená?

Pokud se již rozhodneme pro seznámení na internetu, jistě brzo narazíme na placené seznamky. Ty, které tvrdí, že jsou bezplatné, většinou nefungují a lidé se zde neseznamují aktivně.
Provozovatelé seznamky provozují z reklam a tyto portály bývají přeplněné všemožnými bannery. To se odráží na jejich kvalitě.

Jak se ochránit před zneužitím svých dat?

I přesto, že musíte do seznámení něco investovat, je volba placené seznamky lepší, než nějaká pokoutná seznamka nabízející služby zcela zdarma. Přesto doporučujeme všem uživatelům před založením účtu na první seznamce, vytvořit nový email. A ten používat pro všechny registrace a komunikaci při seznamování. Nikdo z nás nechce dostat upozornění na novou konverzaci na pracovní email v okamžiku, kdy něco ukazujeme šéfovi.

Která erotická seznamka je nejlepší?

Jednoduše: Nejlepší seznamka na nezávazné seznámení jsou podle nás Sexkontakty.cz.
Tato seznamka působí na českém trhu několik let a získala solidní základnu aktivních uživatelů, kteří se chtějí seznámit a nehledají nikoho na vážno. Pokud si chcete s někým večer vyrazit, hledáte jen někoho na dopisování v časech Koronaviru, či toužíte užít si nevázaného sexu, zde máte možnost. Seznamky Sexkontakty.cz nabízí bezplatnou registraci i omezené vyzkoušení služeb, proto žádný uživatel nic neriskuje.
Vyzkoušet můžete třeba hned teď: