Flirtkontakt.cz

Proč Flirtkontakt?

Dalším seznamovacím portálem na českém trhu je erotická seznamka Flirtkontakt. Jedná se o seznamku s jednoduchými funkcemi. Zdarma se můžete registrovat a podívat se zda si budete hledat patrnerku na nezávazný vztah, jednorázový sex nebo partnera na zbytek života.

flirtkontakt

Bodové ohodnocení seznamky
Obslužnost:www.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Počet registrovaných žen:www.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Kvalita profilů:www.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Celkový dojem z portálu:www.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
TOTAL SCORE:www.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Overallwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Average score from all categories.

Flirtkontakt recenze:

Sexseznamka Flirtkontakt je internetový portál nabízející jednoduché seznámení. Očekávat můžete, že vaše registrace může přinést seznámení, rychlý flirt, ale i nezávazný sex.
Po registraci na Flirtkontaktu dostanete možnost seznámit se stovkami dívek a žen ve vašem okolí. Všechny ženy mají členství zdarma. Stačí si vybrat jednu z nabízených cest a nechat si profil ověřit. Registraci lze ověřit například aktuální fotkou.

Registrace na seznamce je pro všechny zdarma. Pokud ovšem chcete využít všechny funkce seznamky na plno, budete muset váš uživatelský účet upgradovat na VIP členství.

Flirtkontakt funguje i jako fotoseznamka

Při registraci, která je zdarma vás čeká na vyplnění průměrně dlouhý formulář. Ve formuláři popíšete sebe a také své představy na vašeho partnera. Pak už jen ověření emailové adresy a můžete se seznamovat. V bezplatné části vám umožní systém procházet profily ostatních uživatelů seznamky a napsání několika osobních zpráv. Poté vás již čeká zaplacení členství, pokud se rozhodnete dále využívat flirt seznamku aktivně. Jako zajímavé bychom označili označování ověřených profilů. Snáze tak rozpoznáte aktivní uživatele seznamky, kteří se snaží o online seznámení.

Flirtkontakt uvádí ve svých statistikách počet uživatelů blížící se hranici 300.000. I toto číslo se nám zdá pravděpodobné. Ovšem musíme přihládnout k tomu, že portál je online od roku 2005. Podobně jako konkurenční portál ErotickýKontakt. Je tady otázkou, kolik z těchto uživatelů je stále aktivních. Pokud máte zájem o seznámení a pocházíte ze Slovenska, rádi bychom vás upozornili na slovenskou verzi portálu, kterou najdete na internetová adrese flirtkontakt.sk.

Ceny plného členství na Flirtkontakt.cz

Využití všech funkcí na Flirtkontaktu vám umožní pouze plné členství. I se základním členstvím si na portálu jistě užijete. Pokud ovšem budete chtít využívat všechny funkce, které portál nabízí, musíte vaše členství rozšířit. S placeným členství dostanete přístup ke všem profilům ostatních uživatelů, neomezené psaní zpráv a i neomezenou komunikaci s ostatními uživateli.
Cena za členství se liší podle zvolené délky a typu platby:

flirtkontakt cena

 Výhody portálu:

  • rychlá registrace
  • vyzkoušení všech funkcí zdarma
  • služby pro ženy zdarma (po ověření)
  • ověření profilu fotkou

Nevýhody portálu:

  • design portálu
Seznamka
Seznamka
Hodnocení
Link k portálu
sexkontakt_logo
sexkontakt_logo
★★★★★
freerande_logo
freerande_logo
★★★★
flirtkontakt_logo
sexkontakt_logo
★★★★
erotickykontakt_logo
Erotickykontakt_logo
★★★
seznamtese_logo
seznamte.se_logo
★★★