ErotickyKontakt.cz

Bodové ohodnocení seznamky
Obslužnost:www.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Počet registrovaných žen:www.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Kvalita profilů:www.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Celkový dojem z portálu:www.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
TOTAL SCORE:www.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Overallwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Average score from all categories.

O Erotickém kontaktu

ErotickyKontakt.cz je moderní seznamka, kde najdete partnera nebo partnerku, kteří hledají spíše sex na jednu noc či nějaký úlet, než partnera se kterým by chtěli prožít zbytek života.

Erotickýkontakt hodnocení

Sex seznamka ErotickyKontakt je seznamka která přišla s razantním nástupem na český trh v roce 2011. Během této doby změnila desing a musíme říci, že změna ji velice prospěla.

Po krátké registraci na Erotickém kontaktu dostanete možnost seznámit se stovkami dívek a žen ve vašem okolí. Samotný portál je spuštěn více než osm let a za tuto dobu nasbíral spoustu fanoušků i odpůrců. Pokud si nejste jisti na kterou stranu se přiklonit, přečtete si nejdříve naši recenzi. 

Registrace na portálu

je jednoduchá a proběhne v okamžiku. Na úvodní strance portálu Erotického kontaktu stačí vyplnit vaše zvolené uživatelské jméno, heslo a emailovou adresu. Po vyplnění obdržíte do emailové schránky email s aktivačním linkem. Pozor emaily seznamovacích portálů bývají často označovány jako spam. Při registraci proto zkontrolujte také složku s nevyžádanou poštou. Email by měl přijít během minuty až dvou. Pokud ne, zkuste zadat některou ze svých alternativních emailových adres.  Po potvrzení aktivačního linku vás systém přesměruje na seznamku.

Jako první budete muset vyplnit váš profil. V několika krocích doplníte základní informace jako věk, barvu vlasů, postavu či vaše zájmy. Dále vás systém požádá o nahrání vaší fotografie. Pokud se necítíte na to, abyste se prezentovali veřejně na seznamce, můžete tento krok přeskočit a vrhnout se rovnou seznamování. radi bychom vás ovšem upozornili, že bez fotografie v profilu se vaše šance na seznámení blíží nule.

Počet mužů a žen na portálu Erotickykontakt.cz je přibližně vyrovnaný. Průměrný věk žen je pod 30 let. Nespornou výhodou tohoto portálu je, že všechny uživatelky portálu jsou 100% telefonicky ověřovány. Proto nedochází k tomu, že bysme mohli narazit na vtipálky, kteří se vydávají za opačné pohlaví. Uživatele čekají po přihlášení klasické funkce a filtry, pomocí kterých mohou jednoduše hledat ve svém okolí partnera, který má zájem o sex.

Proč chodit okolo horké kaše. Tento portál nic nezastírá, uživatelé se zde registrují, protože hledají nezávazný sex, bokovku, nebo partnerku se kterou by mohli vyzkoušet věci, které si se svým stálým partnerem nedovolí. Diskrétnost je nepsaným pravidlem na všech portálech zaměřených na seznámení.

Neváhejte a vyzkoušejte si portál ErotickyKontakt.cz. Registrace na portálu i vyzkoušení je zdarma. My vám můžeme tento portál pouze doporučit.

Výhody portálu:

  • rychlá registrace zdarma
  • vyzkoušení všech funkcí zdarma
  • registrace a užívání pro ženy zdarma
  • český support
  • sms chat

Nevýhody portálu:

Jak funguje erotická seznamka?

Erotické seznamky fungují podobně jako běžné seznamovací platformy, ale jsou zaměřeny na lidi hledající partnerské vztahy, příležitostné setkání nebo sexuální interakce. Zde je obvykle možné vytvořit profil, kde popíšete své zájmy, preference a co hledáte. Uživatelé mohou procházet profily ostatních a kontaktovat ty, kteří je zajímají.

Erotické seznamky často umožňují filtrování podle preferencí, jako jsou věk, poloha, sexuální orientace nebo záliby, což usnadňuje nalezení kompatibilních partnerů. Mnoho z nich má také chatovací funkce, aby uživatelé mohli komunikovat a lépe se poznat předtím, než se rozhodnou setkat osobně.

Je důležité si uvědomit, že každá erotická seznamka má svá pravidla a podmínky používání, které je třeba respektovat. Lidé, kteří využívají těchto platforem, by měli být obezřetní a dodržovat zásady bezpečnosti při komunikaci s neznámými lidmi a při plánování setkání.