BE2.cz

Obecně:

BE2.cz je seznamka, která se snaží o to, abyste našli skutečnou lásku.
S více jak 16.000.000 registrovaných uživatelů po celém světě je be2.cz velice úspěšnou seznamkou nejen pro mnohé singles. Portál be2 není seznamka v pravém slova smyslu, kde procházíte tisíce inzerátů například jako na Freerande nýbrž portál, který vám představí ideálního partnera na základě vyplněného formuláře, který je součástí registrace.

Shrnutí:

Seznamovací portál be2.cz zažívá svůj boom popularity hlavně v posledních dvou letech. S třičtvrtě miliónem registrovaných uživatelů v České republice se tedy řadí k těm větším. Na reklamu propagující seznamku narazíte nejen na internetu, ale i v televizi a rozhlasu. Pokud se rozhodnete zaregistrovat na portálu a vyzkoušet co se skrývá za úvodní stránkou, jistě neuděláte špatně rozhodnutí.

BE2 REGISTRACE
BE2 REGISTRACE

Registrace samotná vám zabere přibližně 20 minut. Pokud budete poctiví, strávíte vyplněním registračního formuláře i o něco více. Ve formuláři vyplníte svoje přednosti a záliby, ale uvedete také přednosti, které očekáváte u svého partnera.
Podle toho jaké vlastnosti ve formuláři uvedete, vám bude systém servírovat partnery, kteří se vašim kritériím nejvíce přibližuji.
Tento způsob seznamování je postaven na vědeckém přístupu, kterým se provozovate stránky chlubí. Osobnostní test je proto při registrace nutné vyplnit s vědomím, že nepravdivými údaji můžete zcela ovlivnit to kam vás seznamka zavede.
Buďte upřímní neboť vám to usnadní vaši budoucnost na portálu.

Po registraci vám systém nabídne seznam protějšků, které můžete kontaktovat. BE2 je zcela anonymní a bezpečný portál, který vám nabízí nejen seznámení, ale i bezpečnost se kterou se u bežných online bezplatných seznamek nesetkáte. BE2 nenabízí svým uživatelům flir a krátkodobé vztahy, ale snaží se nabídnout uživatelům partnery pro lásku.

Registrace na portálu je bezplatná. Zkuste vyplnit bezplatnou regsotraci a podívat se, zda najdete svůj protějšek. Za vyzkoušení nic nedáte.

Výhody portálu:

  • důkladná registrace
  • česká lokalizace
  • modelní desing portálu
  • mobilní aplikace

Nevýhody portálu:

  • zahraniční firma
  • špatná dostupnost uživatelské podpory
  • spoplatněné služby pro ženy
Seznamka
Seznamka
Hodnocení
Link k portálu
sexkontakt_logo
sexkontakt_logo
★★★★★
freerande_logo
freerande_logo
★★★★
flirtkontakt_logo
sexkontakt_logo
★★★★
erotickykontakt_logo
Erotickykontakt_logo
★★★
seznamtese_logo
seznamte.se_logo
★★★