Sexkontakty.cz

Seznamky Sexkontakty

Sexkontakty – obecně:

Seznamka Sexkontakty je populární portál na erotické sex seznámení, který zažívá velkou popularitu na českém trhu již několik let. Bez ohledu na roční dobu stovky nových uživatelů vyhledávají portál Sexkontakty zkouší své štěstí a hledají partnera na společné chvilky. Nejen s začínajícím létem pátrají registrovaní uživatelů po partnerovi se kterým by mohli zažít nezávazné schůzky či jen erotické dopisování do žhavých zprávách.

sexkontakty_link

Sexkontakty – shrnutí:

Sex seznamka Sexkontakty se na českém internetu objevila v roce 2016. Během té doby si získala mnohé fanoušky, kteří využivají služeb portálu opakovaně.

Po krátké a bezplatné registraci na portálu obdržíte ověřovací link, který vám příjde do emailové schránky zadané při registraci.
Následuje vyplnění vašeho profilu a zadání základních údajů jak o vás.

sexkontakty_uzivatelsky ucet

Poté dostanete možnost nahrát svoji profilovou fotku. O tom jak důležité je zvolení správné profilové fotky si můžete přečíst v jiném z našich článků.

POZOR: Portál Sexkontakty.cz přešel na novou strategii a umožňuje během prvních 14 dní svým uživatelům vyzkoušet všechny služby zdarma.

Pokud nebudete spokojeni, nečeká vás žádné zdlouhavé rušení členství.

A teď se již můžete pustit do seznamování. Seznamka Sexkontakty nabízí jak placené členství, tak i bezplatné členství, které vám umožní pouze částečné využití portálu.
Dostanete možnost procházet profily uživatelů, ovšem například budete postrádat rozšířenou filtraci.
Dále budete moci oslovit pouze omezený počet uživatelů. Bezplatná registrace ovšem stačí na to, abyste se rozkoukali, vyzkoušeli funkce portálu Sexkontakty. Brzo jistě zjistíte, zda si chcete připlatit za VIP členství, které portál nabízí.

Aktuálně si můžete aktivoat VIP členství na portálu Sexkontakty od 199Kč až do 589Kč měsíčně. Podle toho jakou délku přeplatného zvolíte. Čím déle tím levněji. Portál umožňuje o platbu SMSkou. Pokud si vyberete tento způsob platby, zaplatíte o 100 Kč více. Ušetříte si ovšem práci s vypovězením služeb portálu.

Počet mužů a žen na portálu Sexkontakty.cz je přibližně vyrovnaný. Průměrný věk žen je pod 32 let. Registrace žen probíhá odlišně. Ženy mají po uplinutí základní bezplatné doby možnost zadat své telefonní číslo na kterém je jejich registrace následně ověřena. Po ověření jim obsluha seznamky umožní využívání všech služeb zdarma doživotně. Je to tak, ženy to mají se seznámení stále o trochu jednodušší, než muži.

Neváhejte a vyzkoušejte si portál Sexkontakty.cz. Registrace na portálu i vyzkoušení je zdarma. My vám můžeme tento portál pouze doporučit. Pokud jste již portál zkoušeli a jiskra nikde nepřeskočila, vyzkoušejte portál Flirtkontakt, který je složením uživatelům Sexkontaktům velmi podobný. Zde je recenze.

Výhody portálu:

  • rychlá registrace zdarma
  • vyzkoušení všech funkcí zdarma do dobu 14 dní
  • registrace a užívání pro ženy zdarma
  • český support
  • sms chat

Nevýhody portálu:

  • neaktivní uživatelé nejsou automaticky vymazáni z databanky
  • popularita portálu
sexkontakty_link
Seznamka
Seznamka
Hodnocení
Link k portálu
sexkontakt_logo
sexkontakt_logo
★★★★★
freerande_logo
freerande_logo
★★★★
flirtkontakt_logo
sexkontakt_logo
★★★★
erotickykontakt_logo
Erotickykontakt_logo
★★★
seznamtese_logo
seznamte.se_logo
★★★