Nenechte se zaskočit strženými tisíci z vašeho bankovního účtu.

Mnohé internetové portály využívají systému opakovaných plateb. Systém funguje podobně jako například u předplatného na HBO. Pokud službu nevypovím, automaticky se mi strhávají měsíční poplatky.

Číst pozorně obchodní podmínky se jistě vyplatí, když nakupuje na internetu, platíte některou z internetových televizí či hledáte partnera. Některé služby se vám totiž mohou prodražit více než čekáte.

Opakované platby na seznamce

Většina internetových seznamek funguje na systému opakovaných plateb. Pokud se rozhodnete uzavřít VIP členství, často dostanete na výběr zvolit z krátkodobého měsíčního předplatného SMSkou, či zvolit levnější a opakovanou platbu kartou. Sleva bývá v řádu stokorun za měsíc a odvíjí se od délky zvoleného předplatného. Čím déle, tím levněji.

seznamka - opakovane platby

Provozovatelé těchto portálu upozorňují uživatele na tyto podmínky. Podmínky musejí a jsou uvedeny jak přímo ve Všeobecných obchodních podmínkách portálů, tak při platbě samotné. Mnoho uživatelů přesto tento text ignoruje a později bývá nemile překvapeno.

seznamka cena

Členství se bude automaticky prodlužovat o sjednanou dobu.

Některé online seznamky svoji strategii převzalo od u nás oblíbených mainstreamových služeb typu HBO, Netflixu či Spotify a nabízí nově registrovaným uživatelům například týden VIP členství za zvýhodněnou cenu, či zcela zdarma.
Po uplynutí této doby jsou již služby portálu zpoplatněny klasickou ceníkovou cenou pokud uživatel služby nevypoví včas.

V mnohých internetových diskuzích se můžete dočíst o podvodném a nečestném jednání internetových seznamek, či návodech jak stornovat platbu. Často tyto recenze pocházení právě od uživatelů, kteří nevěnují dost času obchodní podmínkám a při kontrole svého bankovního výpisu jsou zaskočení.

Proto i v těchto případech platí, že kdo si pozorně přečte obchodní podmínky, dopředu ví, jak postupovat a vypovědět včas VIP členství.
Pokud jste se ocitli právě v této situaci, nejlepší postup je navštívit stránku s obchodními podmínkami seznamky, kde se dovíte vše potřebné. Na tuto situaci totiž neexistuje univerzální řešení neboť každý provozovatel nabízí jiné způsoby plateb.

Seznamka
Seznamka
Hodnocení
Link k portálu
sexkontakt_logo
sexkontakt_logo
★★★★★
freerande_logo
freerande_logo
★★★★
flirtkontakt_logo
sexkontakt_logo
★★★★
erotickykontakt_logo
Erotickykontakt_logo
★★★
seznamtese_logo
seznamte.se_logo
★★★