Livechat zdarma

Každý občas měl dlouhou chvíli. Sedíte u počítače nebo tabletu, projíždíte novinky na Seznamu a už opravdu nemáte nic, co by vás zajímalo.
Pak vás to napadne. Proč nevyzkoušet nejaký Livechat zdarma?

Kde najít livechat zdarma?

Pokud začnete hledat portály tohoto druhu, vyskočí na vás nekonečný seznam různých velkých i malých populárních livechatů.
Který je ovšem ten správný a který je skutečně zdarma? V našem malém přehledu se vám to zkusíme představit ty nejdůležitější.

Jasmin – Livechat

Myslím, že každý z uživatelů již narazil na portál LiveJasmin. Pokud náhodou ne, tak by vás mohla situaci trochu osvětlit informace, že se jedná o největší livechat na světě, který svoji návštěvnosti konkuruje i mainsteamovým projektům jako je Facebook. Zcela zdarma ovšem není.
Na portálu najdete ty nejhezčí dívky z celého světa, rozříděné do kategorií.
Stačí jen zvolit typ dívky se kterou si chcete povídat a na vaší obrazovce se objeví nekonečný seznam dívek, které si s vámi rády budou povídat, či jsou ochotny se se s vámi podělit o nějaké ty online intimnosti.

jasmin preview

Bezplatnou registrací na portálu získáte několik coinů. Měnu kterou budete dívkám platit jejich společnost. Cenu kolik si jednotlivé dívky účtují se liší. Čím má dívka více fanoušků, tím si může zvyšovat cenu za livechat. Můžeme to přirovnat k telefonímu sexu populárnímu před deseti lety. Ceny u populárních dívek jsou i několik eur za minuty. to by vám nemělo zaskočit. I přes tuto vysokou cenu bývají tyto populární dívky často v privatním chatu a na jajich společnost se stojí fronta.

Na Jasmin najdete i kategorii Free Chat.

Jak již název napovídá, jedná se o kategorii, která vám umožní livechat s dívkami zdarma. V každou dobu jsou vybrané dívky, které se baví v návštěvníky portálu zdarma. Nepočítejte ovšem s nějakou velkou interakcí v této skupině.
Nicméně Free chat je asi nejlepší cestou jak se seznámit s fungováních portálu LiveJasmin.

Omegle – LiveChat zdarma

Livechat zdarma Omegle není v Českých končinách zrovna populární. Přesto jako zabiják volného času jistě poslouží dobře.
Omegle je bezplatná chatovací služba, která se na internetu objevila již přes desíti lety. Během krátké doby získala aplikace velkou popularitu a návštěvnost několika set tisíc uživatelů denně.

Omegle funguje na principu chatu. Do videohovoru spojí dva cizí uživatele. Uživatele jsou označeni jako You a Stranger. Okno se otevře a tradá, můžete zahájit konverzaci s úplným cizincem. Tedy do doby než vy nebo druhý dotyčný chat neukončí. Pak už se ruleta roztáčí dále a vy si již máte možnost povídat s někým dalším.

Váš počítač by měl být vybaven kamerou a mikrofonem. Na zakryté kamery jistě narazíme, ale k dobrým mravům to jistě nepatří.
A když jsme u dobrých mravů. Přestože se provozovatelé Omegle snaží o zamezení nahoty a vulgarity na síti, ne vždy se to daří. Sekce se sexuálním podtextem je otevřena pouze plnoletým uživatelům. Na nevhodné věci narazíte i v ostatních kategoriích otevřeným všem uživatelům.

Pokud vás chytne chatování s cizími lidmi, můžete vyzkoušet podobné projekty jako jsou Tinychat nebo Whisper.

Amatéři – LiveChat

I český portál Amataři má svoji kategorii online chatu. Pokud se na protálu registrujete, máte možnost navštívit různé místnosti nebo vyzkoušet livechat s webovou kamerou.