Proč nefunguje seznamka Sally?

Pokud hledáte seznamku Sally ve vašem prohlížeči, jistě jste si všimli, že její stránky jsou již nějakou dobu nedostupné. Stejně jako ostatní weby společnosti.
Seznamka Sally byla odpojena od internetu na základě obvinění provozovatele a jeho týmu z kuplířství.

Firma, která se starala o provoz portálu sex.cz a desítek dalších se dostala do hledáčku policie během roku 2022 z důvodu podezření z kuplířství. V říjnu 2023 pak přišlo obvinění, kdy byly vypnuty i všechny internetové stránky společnosti.

Seznamka Sally nebyla jen seznamka

Jak můžete ze jména portálu usuzovat, nejednalo se ve skutečnosti jen o seznamku, ale o web na kterém mohou prostitutky inzerovat svoje služby. Takovýchto webů bylo desítky. Nejznámější a největší portál společnosti pak byl na doméně sex.cz. Podle obvinění policie právě podporou inzertními weby docházelo k podpoře prostituce. Prostituce jako taková není v České republice trestná. Policie ovšem prohlašuje, že k obvinění stačí to, že provozovatelé věděli z jaké činnosti pochází finance kterými bylo za inzerci placeno. Tímto se provozovatelé webu dopouštěli protiprávního jednání.

Aby nedocházelo k další trestné činnosti, policie vypnula weby společnosti. Uvidíme jak se bude celá kauza dále vyvíjet. Podobných webů jsou v Česku provozovány desítky a v podstatě by mohly být obviněny všichni provozovatelé těchto webů, stejně jako tým kolem webů firmy sex.cz.

Seznamka
Seznamka
Hodnocení
Link k portálu
sexkontakt_logo
sexkontakt_logo
★★★★★
freerande_logo
freerande_logo
★★★★
flirtkontakt_logo
sexkontakt_logo
★★★★
erotickykontakt_logo
Erotickykontakt_logo
★★★
seznamtese_logo
seznamte.se_logo
★★★