Kde se seznámit se ženami?

Pokud už víte JAK se seznámit se ženami, přichází na řadu otázka KDE?
Statisticky vzato, vaše šance jsou největší na těchto 8 místech:

Většina párů se seznámí prostřednictvím přátel

Podle nedávné studie z roku 2021 se většina párů (28 %) seznamuje prostřednictvím přátel. Není divu, že se takto dává dohromady tolik párů. S okruhem přátel sdílíte podobné hodnoty a zájmy. Pokud si tedy žena dobře rozumí s vašimi přáteli, je pravděpodobné, že i vy dva jste naladěni na stejnou vlnu.

Online seznámení na internetu

Online seznamky jsou stále oblíbenějším místem pro seznámení s nezadanými ženami. Po covidu v některých průzkumech je dokonce online seznámení na prvním místě. Každý čtvrtý pár se dnes seznámí online. Na trhu je nyní nepřeberné množství různých seznamek, které nabízí seznámení pro každou věkovou skupinu. Seznamovací aplikace nabízejí spíše flirtování a zábavu, seriózní online seznamky pak umožňují seznámení se ženami, které hledají vážný dlouhodobý vztah.

beautiful woman in bed

Offline – Vyražte ven, hezky po staru

Potkat někoho v baru nebo na diskotéce je stále populární a páry se seznamují i zde. Jen o málo více než desetina párů (13 %) se seznámila při chození ven. Jsme v dobré náladě, možná jsme již vypili jeden nebo dva drinky, a proto jsme otevřenější novým známostem. Lidé se chtějí bavit více než kdy předtím a najít někoho příjemného není problém. Netýká se to ovšem všech věkových skupin.

Jedna nevýhoda: u ženy, se kterou se seznámíte na večírku, hned nevíte, na čem jste. Je ta žena vůbec nezadaná? Chce se jen bavit, nebo hledá i vážný vztah? Při hlasité hudbě často není možná pořádná konverzace.

Láska na pracovišti

Lidé, kteří spolu každý den pracují, se automaticky lépe poznají. Není tedy divu, že pracoviště je jedním z nejlepších míst pro seznámení se ženou. Každý desátý vztah začíná na pracovišti. Šéf, nový kolega nebo nový projekt, na kterém právě pracujete, poskytují ideální témata k rozhovoru pro první setkání během přestávky na kávu.

Pozor: Vztah na pracovišti není pro každého. Snažte se oddělit soukromé a pracovní záležitosti. Jinak byste mohli ohrozit své zaměstnání, pokud by nový vztah nakonec nevyšel.

Seznámení při sportovních aktivitách

V tělocvičně nebo ve sportovním klubu. Sport nabízí mnoho příležitostí k seznámení s opačným pohlavím. Budete tak mít společného koníčka, o kterém si můžete popovídat během úvodního rozhovoru. A pokud nemáte odvahu svůj zájem odhalit hned, můžete ji také pozvat na přátelský běh nebo společnou projížďku na kole.
Pokud potkáte někoho kdo vás zaujal, není vhodné příliš dlouho váhat. Jednoduše se totiž stane, že si vás dotyčná zařadí do přihrádky přátel a z té se již špatně dostává.

dating couple

Seznámení na dovolené nabo na cestách

Daleko od každodenního stresu jsme uvolněnější a otevřenější novým věcem. Obvykle zasněná krajina navíc vytváří romantickou atmosféru. Není tedy divu, že 52 % mužů a 56 % žen tvrdí, že se zamilovali do někoho, koho potkali na dovolené.

Jedna nevýhoda: romantická nálada často skončí stejně rychle, jako po dovolené přišla.

Přesto je možné na dovolené potkat dokonalou ženu. Celých 7 % respondentů uvádí, že jejich známost na dovolené přerostla v dlouhodobý vztah nebo že se dokonce vzali. Pro dalších 27 procent to bylo alespoň dobré přátelství.

Náhoda běžného dne

Máme tendenci podceňovat, kolik příležitostí je v každodenním životě. Nové kontakty můžete snadno navázat při nakupování v supermarketu, na procházce, ve vlaku cestou do práce nebo na chodbě před vaším domem.

I zde je samozřejmě zapotřebí odvaha a možná i trocha cviku, abyste v každodenním životě jednoduše oslovili neznámou ženu. Odvaha se však obvykle vyplatí.

Seznamka
Seznamka
Hodnocení
Link k portálu
sexkontakt_logo
sexkontakt_logo
★★★★★
freerande_logo
freerande_logo
★★★★
flirtkontakt_logo
sexkontakt_logo
★★★★
erotickykontakt_logo
Erotickykontakt_logo
★★★
seznamtese_logo
seznamte.se_logo
★★★