Badoo

seznamka badoo zdarma
Bodové ohodnocení seznamky
Obslužnost:www.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Počet registrovaných žen:www.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Kvalita profilů:www.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Celkový dojem z portálu:www.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
TOTAL SCORE:www.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Overallwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.comwww.dyerware.com
Average score from all categories.

Seznamka Badoo

je v Čechách celkem dobře zavedený flirtovací portál. Vyzkoušel ho již téměř každý. Tato online seznamka je mezi uživateli oblíbená zvláště kvůli své mobilní verzi, která vám ukáže všechny uživatele ve vašem okolí, kteří mají zájem o seznámení. Stačí jen zadat poloměr ve kterém chcete hledat a hurá na seznamování. Aplikaci na seznámení zdarma můžete stáhnout bezplatně jak v Google Play, tak v Apple Storu. Samozřejmě seznamka Badoo má i svoji desktopovou verzi.

badoo aplikace
Badoo v Appstoru

Jak funguje Badoo

Registrace na seznamce je rychlá a můžete k ní využít kromě emailu třeba váš Facebook. To se hodí stejne jako u konkurenční aplikace Tinder.
Seznamka Badoo je celkem neodbytná a požaduje po vás nahrání fotek tak, aby byl váš profil vyplněn. Pokud už budete u nahravání fotek, vyberte jich rovnou více. Vašemu profilu to dodá na popularitě a systém vám odemkne několik dalších funkcí, které jsou jinak uzamčené.
Registrace na Badoo sex seznamka je zdarma.

Pokud máte vyplněný profil, můžete se pustit do seznámování. Na seznamce Badoo s uživateli můžete chatovat, posílat dárky, likovat… prostě vše, co se na pořádnou seznamku sluší a patří. Pokud vám nebudou bežné funkce stačit, můžete si připlatit a například váš profil popostrčit tak, aby ho systém nabízel více uživatelkám jako vhodného na seznámení. To jakou podporu vašeho profilu zvolíte, je čistě na vás. Badoo toho nabízí mnoho. Aby mohla seznamka nabízet takové profesionální služby jako nabízí, jsou tyto zpoplatněné bonusy právě tím příjmem, který dovoluje provozovatelům držet standard. Kdo nechce, platit nemusí. To je rozdíl oproti konkurenčním seznamkám jako je Freerande nebo Seznamte.se, kde uživatel musí zaplatit. Tedy pokud bude chtít využívat služby VIP portálů.

Mobilní verze seznamky Badoo má několik výhod, kterých se vám u konkurence nedostane. Spuštěním aplikace ve vašem mobilním telefonu dostanete možnost zobrazit uživatele ve vašem okolí. Tyto uživatele pak můžete přímo kontaktovat. Ideální je proto aplikace, když cestuje a chcete se seznámit s někým ve městě, kde někoho neznáte.

Badoo sex seznamka

Badoo je populární mezi uživateli i jako seznamka na sex. Sice se tím provozovatelé nikde nechlubí, ale je to tak.
Pokud vyrazíte do cizího města, není nic jednoduššího než vyzkoušet aplikaci a zjistit, kdo se chce v okolí seznámit. Právě funkce mobilního vyhledávání dělá z Badoo velice silnou zbraň.

Uživatele, kteří byli na Badoo registrováni v minulosti možná zaskočí inovovaný design. Nebojte, aplikace se nyní stala přehlednější a k uživatelům přívětivější.

Ceník služeb

Jak se dočtete v AppSoru či Google Storu vystopuje seznamka jako bezplatná a z části je to i pravda. Stažení aplikace nebo registrace na internetových stránkách je skutečně bezplatná. Vytvoříte si účet a jednoduchým principem můžete procházet profily ostatních uživatelů. Ty které vás zaujali pak můžete označit nebo rovnou kontaktovat.

Přestože je užívání bezplatné, snaží se provozovatelé portálu z vám nějakou tu korunu vytáhnout.
Chcete zjistit komu se líbíte?
Chcete listovat v historii chatu?
Chcete poslat někomu virtuální květinu?
Jistě, můžete. Ovšem za poplatek.

Další funkci, která je placená je tak zvaná Supermoc. S touto Supermocí dostanete možnost například anonymní procházení profilů uživatelů, či se vaše zprávy budou zobrazovat mezi prvními.
A kolik vás bude taková Supermoc stát? Není to žádné drama. Za týdenní zkoušku můžete zaplatit 65 korun. Pokud si vyberete půl roční tarif, připravte si 500 korun.

Výhody portálu:
rychlá registrace
posílání dárků
registrace bez emailu zdarma
verze pro každý mobilní systém
moderní design
mnoho uživatelů v celého Česka

Nevýhody portálu:
falešné profily

Seznamka
Seznamka
Hodnocení
Link k portálu
sexkontakt_logo
sexkontakt_logo
★★★★★
freerande_logo
freerande_logo
★★★★
flirtkontakt_logo
sexkontakt_logo
★★★★
erotickykontakt_logo
Erotickykontakt_logo
★★★