5 aktuálních pravidel pro seznámení online v dnešním světě

Existuje několik pravidel, která by se měla dodržovat při seznamování, zejména v online prostředí. Anonymita, kterou internet nabízí přitahuje lidi, kterým vyhovuje to, že jsou skryti za obrazovkou monitoru. Často bývají krutí a využívají toho, že jdete se svojí kůží na trh a snažíte se najít partnera.

Následující jsou 5 základních pravidel, která by mohla být užitečná:

Seznámení online

Buďte upřímní při seznámení online

Mějte na paměti, že základem zdravého a trvalého vztahu je vzájemná důvěra. Proto byste měli být vždy upřímní o sobě, svých zájmech a preferencích. Pokud budete hrát hru a předstírat něco, co nejste, může to vést k rozčarování a zklamání. Nikdo nechce komunikovat s falešným profilem. Dotyčný tím jen riskuje odmítnutí na první schůzce. Stejně jako používat reálnou fotku, je důležité o sobě uvádět i pravdivé informace. Mějte na paměti, že pokud s někým navážete kontakt, dříve či později se provalí to, že vaše finanční a životní situace je jiná, než uvádíte v profilu.

Buďte opatrní s osobními údaji

Vždy si pamatujte, že internet je veřejné místo a vaše osobní údaje by mohly být zneužity. Nikdy nezveřejňujte své telefonní číslo, e-mailovou adresu nebo adresu bydliště, dokud jste si úplně jistí, že s osobou můžete důvěřovat. Každý z nás to zná z televizních zpráv, přesto se pravidelně stává, že žena či muž podlehne komunikaci přes klávesnici a nechá se využít. Pravidelně posílají důvěřiví uživatelé seznamek doktorům v zahraničí stovky tisíc z jejich životních úspor.
Jak se seznámit na internetu si můžete přečíst například zde.

Buďte trpěliví:

Někdy se první setkání nemusí zcela vydařit. Pokud se vám nedaří najít ideálního partnera hned na první pokus, nevzdávejte to a buďte trpěliví. Většina vztahů nevzniká hned při prvním setkání. Je známo, že hlavně muži jsou v seznamování na seznamovacích portálech velmi aktivní. Pokud se přihlásí žena na seznamku, může být zaskočena vysokým zájmem ze strany mužů, kteří využívají taktiku spálené země a svými nabídkami bombardují každý nový přírůstek na seznamce.

Buďte respektující:

Někdy se první setkání nemusí zcela vydařit. Nervozita při seznámení online dělá své. Pokud se vám nedaří najít ideálního partnera hned na první pokus, nevzdávejte to a buďte trpěliví. Většina vztahů nevzniká hned při prvním setkání. Důležité je především to, aby člověk vystoupil ze své komfortní zóny a začal být aktivní. Poté již přijde vše samo.

Snažte se bavit

Seznámení online by mělo být především zábava. Pokud se nebudete bavit, není to ten správný způsob, jak najít svého ideálního partnera. Proto si užijte proces a snažte se užít každé setkání. Občas vyrazíte do kina, do divadle nebo na kávu s partnerkou, která vás zaujala. Pokud jiskra nepřeskočí na první dobrou nic se neděje. Jistě se strávili krásných a zajímavých několik hodin.

Seznamka
Seznamka
Hodnocení
Link k portálu
sexkontakt_logo
sexkontakt_logo
★★★★★
tlacitko
freerande_logo
freerande_logo
★★★★
tlacitko
flirtkontakt_logo
sexkontakt_logo
★★★★
erotickykontakt_logo
Erotickykontakt_logo
★★★
tlacitko
seznamtese_logo
seznamte.se_logo
★★★