Jak se seznámit na internetu?

Pokud se rozhodnete pro seznamování na internetu, měli byste se řídit základními radami.

Rozhodli jsme se sepsat několik ověřených tipů a triků, jak by se měl každý člověk v online prostředí seznamek chovat. Odhodlání k oslovení protějšku stojí jistě každého, kdo není kovaný v seznamování mnoho sil.
Není důvod ztrácet body nevhodným chováním, které na českých seznamkách je bohužel často k vidění.

Vyberte si Nejlepší seznamku pro vás

V posledních několika letech se přímo roztrh pytel s různými seznamkami, které můžete využít a seznámit se na internetu. Vybrat si tu správnou, zabere jistě každému několik večerů. Proto je dobré ušetřit trochu času a začít na rozcestníku jako je třeba tento. Jste-li aktivní a hledáte partnera, který s Vámi bude sdílet záliby jako je putování po horách nebo vyjížďky na kole, vyzkoušejte seznamku, která sdružuje lidi stejného ražení. V ČR je to například seznamka Aktivní Singles. Pokud nehledáte nic vážného a jde vám spíše o krátký románek, vyzkoušejte třeba Erotický kontakt, kde uživatelé neskrývají, co je na seznamku přivedlo. Jednoduše řečeno, hledejte na portálu, který je svým zaměřením vám nejbližší.

Zaregistujte se a Váš profil vyplňte poctivě

Dříve nebo později po registraci na kterékoli seznamce, budete muset vyplnit Váš profil. Při vyplňování profilu se zbytečně nepřeceňujte, nebo naopak nepodceňujte a nelžete. Realistickým vyplňením profilu předejdete pozdější rozpaky při osobním setkání. Pokud do svých zálib uvedete, že milujete country a že Liga mistrů je pro Vás sprosté slovo, budete později těžko omlouvat svoji neúčast na potlachu a odjezd s kamarády na Chelsea.

Stejně tak doporučujeme použít aktuální fotografii. Fotka která byla pořízena před dvaceti kily jistě zaujme více potencionálních partnerů Stejně tav vy nebudete nadšení, když místo štíhlé blondýnky z fotky na Vaši schůzku připluje parník s dvojnásobnými mírami či nepovedená kopie Kojaka.

Jak najít a oslovit ideálního partnera?

Jako správné vyplnění Vašeho profilu je důležité i vyplnění Vašich požadavků a představ na ideálního partnera. Nebojte se zajít o do podrobností a popsat detailně Vašeho ideálního partnera. Fráze tipu: „Hledám normální holku.Nekuřačku.“, bohužel nikoho nezaujmou. Hledáte partnera se zálibami v cestování, nebo fanouška do filmů? Neváhejte a popište vše ve svém profilu. I tímto krokem zvýšíte pravděpodobnost, že si najdete ideálního partnera.

Jak správně komunikovat?

Prošli jste již profily možných partnerů ve Vašem okolí a několik krásek Vás zaujalo? Super. Teď je potřeba udělat první krok. Ze zkušenosti bychom Vám neradili začínat hláškami, které Vás rozesmáli v oblíbeném seriálu. Je to jednoduché. Buďte slušní, komunikativní a nezvěte v prvním emailu dotyčnou na dovolenou, nebo divoký sex. Vaš email by měl dotyčnou zaujmout a ne pohoršit.

Jak na první schůzku na živo?

Pokud jste prošli sítem, zaujali partnerku a kontakt po emailu Vám již nestačí, příjde chvíle na osobní setkání. Váš profil byl vyplněn podle pravdy, tak se nemusíte bát, že byste dotyčnou zaskočil účesem ala Homer Simpson. Domluvte se na podmínkách, zvolte veřejné místo, kde ani jednomu z Vás nebude nepříjemně a jděte do toho.