Seznamka pro seniory

S vyšším věkem se zvyšuje riziko ztráty blízkých z různých důvodů. Když vás potká rozchod z partnerem po mnoho letech, je těžké opět začít navazovat nové vztahy. Proto mnozí lidé zůstavají osamělí, přestože mají stále mnoho energie potkávat se s milými lidmi svého věku. Seznamka pro seniory je dnes rychlý a moderní způsob jak se seznámit s lidmi i v pokročilém věku.

  • Online seznamka je skvělá příležitost jak si najít partnerku i pokročilém věku
  • Být osamělý není vhodné pro naše tělo a smysl
  • Online seznámení je bezpečný způsob setkávání
seznamka pro seniory

Osamělost ve stáří

V západním světě se prodlužuje aktivní věk obyvatel a rostoucí podíl seniorů se za poslední půlstoletí razantně prodloužil. Mnoho lidí vede aktivní život, užívá si svobody a zaslouženého důchodu. Mnozí lidé však chtějí trávit volný čas ve společnosti partnera a děli se s ním o své zážitky.

Strach ze samoty je v nás hluboce zakořeněný. Většina z nás se někdy v životě cítí osamělá, a proto si uvědomuje negativní vedlejší účinky. Hledáme pocit sounáležitosti, hledáme skupinu lidí, kam chceme patřit a nacházíme ji například v práci, ve škole nebo při setkávání u našich koníčků. V těchto skupinách je poměrně snadné poznat nové lidi. Většina vztahů se zrodila v minulosti, například na pracovišti nebo na univerzitě.

Ztráty těchto sociálních skupin a přátel ve stáří mohou vést k pocitu osamělosti. Zesnulý partner často zanechává vnitřní prázdnotu. Řešení problému osamělosti je zřejmé a zní zjevně:

Navazování nových kontaktů není v seniorském věku vždy snadné. Online randění může být v tomto ohledu velkou pomocí. A když se seznámíte s novými lidmi, samozřejmě se zvýší šance, že mezi nimi bude ten pravý.

Online seznamka pro seniory – vaše velká příležitost?

Na rozdíl od všeobecného přesvědčení se lidé ve věku nad 50 let také stále více zajímají o internet. Internet je tu s námi již téměř 30 let a poslední rok s Covidem nám ukázal jakou pomoc ná. internet dává. Stále více lidí v pokročilém věku se zabývá technologiemi, učí se je používat a začleňují používání internetu do svého každodenního života. Spojení s rodinou a vlastně celý světem je dnes možné pohodlně z domova. Základní zábrany vůči internetu se rozpouštějí a jsou uznávány výhody jeho náležitého používání. Pokud vám schází blízké osoby ke komunikaci a bojem s osamělostí, nabízí internet mocný nástroj k boji proti němu: seznamovací weby.


Seznamka ZraláLáska.cz

Česká populární seznamka pro lidi ve zralém věku se jmenuje ZralaLaska.cz. Pokud se rozhodnete vydat se do vod online seznamování, je tento portál zcela vhodný. Jednoduchou registraci provedete zadáním emailové adresy a potvrzením linku. Bezplatné vyzkoušení vám pak prozradí, zda je v množné si na tomto portálu najít partnera či partnerku se kterými bude příjemné trávit váš čas. Neváhejte a vyzkoušejte. Zaregistrovat se můžete právě zde: