BDSM Seznamka

bdsm seznamka

Vlna, kterou přinesla serie filmů 50 odstínů šedi, neskutečně zvedla zájem o BDSM seznamky i běžné populaci uživatelů. Se zájmem si vyzkoušet něco nového se registrují jedinci i páry na seznamovacích portálech se zaměřením o fetiš. BDSM Seznamka MujOtrok.cz je jeden z takových portálů a za svůj krátký život si našel tisíce uživatelů.

Největší z českých BDSM seznamek v česku spojuje již tisíce uživatelů, kteří mají zájem o fetiš, SadoMaso, touží po dominantním či naopak submisivním partnerovi. Ať již máte nějaké zkušenosti, či jste úplný začátečník je MujOtrok.cz dobrý vstup na tuto scénu. Potkejte se s místními dominami, či najděte svého otroka, který bude sloužit, tak jak si bude jeho pán přát.
Povolit uzdu svým fantaziím zde může úplně každý. Je jedno jestli vás na začátku uspokojí pouze BDSM chat, nebo dáte hned přednost osobní schůzce. Seznamka MujOtrok.cz totiž nabízí vše. V osobních chatu si můžete s partnerem psát o svých fantaziích a a zjistit, že právě to, vás vzrušuje.

Lokální BDSM seznamka

Vaše touhy zůstanou v bezpečí. Pokud se rozhodnete zapojit, všichni uživatelé dodržují pravidla při niž zůstávají vaše touhy pouze mezi vámi. Registrace na portálu MujOtrok.cz funguje stejně jako u každé jiné internetové seznamky. Při registraci zadáte email, který bude následně ověřen zprávou s linkem na který kliknete. V profilu si vyplníte nejen běžné informace o sobě, ale i vaše touhy týkající se vašich tužeb.
Poté již máte přístup do portálu a můžete navazovat kontakty s ostatními členy. Pokud vám vyprší základní a bezplatné členství, můžete se rozhodnout uzavřít členství placené. To v návaznosti jaký tarif zvolíte stojí od 199,- do 499,- Kč za měsíc. Vypovědět se dá samozřejmě kdykoliv.

bdsm seznamka bondage