Co je OnlyFans a jak tento projekt funguje?

OnlyFans je internetová platforma na sdílení placeného obsahu, kterou hojně využívají muži a ženy pracující v erotickém odvětví. Uživatelé sdílejí svůj placený obsah fanouškům se kterými mohou prostřednictvím sítě i komunikovat. V podstatě se jedná o mix mezi Facebookem, Instagramem a ostatními sítěmi. Platrofmu OnlyFans nevyužívají pouze uživatelé na prodej erotického obsahu, můžete zde najít i jiný obsah, kterým můžou být různé návody či kurzy cvičení. Uživatelé platí za obsah buď pomocí předplatného, nebo jednotlivě za shlédnutí obsahu.

Registrace na OnlyFans

Pokud se rozhodnete registrovat na OnlyFans, můžete tak udělat bezplatně jako na každé jiné platformě. Na úvodní stránce zadáte vaši emailovou adresu, heslo a pak již jen váš účet ověříte pomocí linku, který vám přijde do schránky. Váš účet bude bezplatný a vy jej budete moci ihned využívat.

Jak jistě víte z médií, velký boom který mnohé internetové platformy dosáhly v posledních letech je způsoben pandemií, která zasáhla celý svět. Lidé zůstali uvězněni doma a neměli žádnou možnost jak komunikovat s ostatními než pomoci internetu. To nahrálo i platformě OnlyFans, která dokázala zvýšit počet reálných uživatelů téměř na 100 miliónů uživatelů.

Koho najdu na OnlyFans?

NA OnlyFans najdete prakticky každého, kdo dnes znamená ve světě show businessu. Sportovce, herce, rappery i spoustu internetových celebrit, které svůj profil přeneslo z Instagramu jednoduše proto, že je to výnosnější.

OnlyFans nemá na rozdíl od zmíněného Instagramu či Facebooku problém s erotikou. Proto je tento projekt tak populární v oblasti erotiky. Hvězdy známé z filmu pro dospělé mohou nahrávat svůj obsah na stránku a dále prodávat fanouškům, kteří by jinak neměli šanci potkat hvězdu, kterou obdivují.

Seznamka
Seznamka
Hodnocení
Link k portálu
sexkontakt_logo
sexkontakt_logo
★★★★★
freerande_logo
freerande_logo
★★★★
flirtkontakt_logo
sexkontakt_logo
★★★★
erotickykontakt_logo
Erotickykontakt_logo
★★★
seznamtese_logo
seznamte.se_logo
★★★